За крадіжку телефона уманчанину “світить” строк за гратами

За крадіжку телефона уманчанину “світить” строк за гратами

02 квітня 2018 року вироком Уманського міськрайонного суду 22-річного хлопця з міста Умань визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 190 КК України (шахрайство, вчинене повторно), та призначено йому покарання у вигляді двох років позбавлення волі.

Про це повідомили в Уманській місцевій прокуратурі.

Слідством установлено, що 22-річний чоловік у червні 2017 року, перебуваючи поблизу одного з барів міста Умань, діючи умисно та цілеспрямовано, з корисливих мотивів, з метою заволодіння чужим майном, усвідомлюючи протиправність своїх дій, повторно, у стані алкогольного сп’яніння, шляхом обману 17-річної дівчини під приводом здійснення телефонного дзвінка, заволодів мобільним телефоном вартістю 3050 грн. із сім-картою, після чого, скориставшись тим, що його ніхто не бачить, зник у невідомому напрямку, чим спричинив потерпілій матеріального збитку на загальну суму 3075 грн.

Процесуальне керівництво та підтримання публічного обвинувачення в даному кримінальному провадженні здійснювалось Уманською місцевою прокуратурою.

На цей час вирок суду не вступив у законну силу та вивчається прокуратурою на предмет законності.

Прочитайте ще:

Залиште коментар