За крадіжку з магазину жителька Золотоноші сплатить штраф

За крадіжку з магазину жителька Золотоноші сплатить штраф

Золотоніським міськрайонним судом засуджено 22-річну дівчину за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 186 КК України, а саме відкрите викрадення чужого майна (грабіж).

Про це повідомили в Золотоніській місцевій прокуратурі.

В судовому засіданні встановлено, що жителька м. Золотоноша, перебуваючи в приміщенні магазині «Я і мама», що розташований в м.Золотоноша, діючи за раптово виниклим умислом, спрямованим на незаконне заволодіння чужим майном, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій та бажаючи настання їх наслідків, умисно, таємно, з корисливих мотивів, шляхом вільного доступу з вітрини магазину викрала продукти дитячого харчування, продукти побутової хімії та в подальшому, коли її дії  були виявлені продавцем, остання продовжила свій злочинний умисел та усвідомлюючи, що її дії помічені зникла із приміщення магазину з вищевказаними товарами, чим завдала потерпілому матеріальної шкоди на загальну суму 833,13 грн.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив злодійку за ч. 1 ст. ст. 186 КК України (відкрите викрадення чужого майна (грабіж)) призначивши покарання у вигляді штрафу.

Залиште коментар