За минулий тиждень ДСНС Черкащини ліквідували 41 надзвичайну подію

За минулий тиждень ДСНС Черкащини ліквідували 41 надзвичайну подію

Впродовж минулого тижня (з 15.05 по 21.05) підрозділи Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Черкаській області забезпечили реагування на надзвичайні події та ліквідацію їх наслідків, проведення інших рятувальних заходів. Про це повідомили у прес-службі ГУ ДСНС України у Черкаській області.

Протягом тижня в області зареєстровано 41 надзвичайну подію, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення.

Ліквідовано 22 пожежі, під час яких рятувальниками не допущено знищення вогнем 18 будівель. На пожежах загинула 1 особа. Орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 266 тис. грн.

З початку тижня саперами аварійно-рятувального загону спеціального призначення здійснено 3 виїзди, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 8 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, серед яких одна 10 кг авіабомба.

На водних об’єктах зареєстровано 2 пригоди, під час яких загинуло 2 особи. Підрозділи Управління 1 раз залучались на ліквідацію наслідків дорожньо-транспортної пригоди.

1 раз рятувальники виїздили на проведення демеркуризації приміщення, де стався розлив ртуті.

Допомога населенню надавалась 6 разів.

Прочитайте ще:

Залиште коментар