За неякісний капітальний ремонт вулиць підрядникам висунуть претензії

За неякісний капітальний ремонт вулиць підрядникам висунуть претензії

За фактами утворення вибоїн та руйнування шару асфальту на дорогах, які були капітально відремонтовані за попереднього керівництва міста, міський голова Анатолій Бондаренко доручив висунути претензії підрядним організаціям.
Про це Анатолій Васильович заявив сьогодні під час оперативної наради з комунальниками, повідомила прес-служба Черкаської міської ради.
Мова йде про сім доріг, де був здійснений капітальний ремонт, зокрема, вул. Смілянська, Чорновола, Надпільна, Гагаріна,  Благовісна, Грушевського. Після зими практично на всіх цих дорогах виникли пошкодження дорожнього покриття.
Тоді як після Великодніх свят у Черкасах розпочинається поточний ремонт доріг. Про це повідомив начальник управління вуличної інфраструктури Сергій Отрешко.
За його словами, орієнтовно, з 10-15 квітня у Черкасах запрацюють асфальтобетонні заводи і буде можливість повноцінно здійснювати роботи з асфальтування.
Цього тижня за допомогою рециклера силами КП «ЧЕЛУАШ» буде відновлено пошкоджені ділянки дороги по бульвару Шевченка поблизу ТРЦ «Депот». Після цього – на вулицях Сагайдачного та Симиренківська. А от пошкоджені ділянки автошляху по вул. Дахнівській та вул. Менделєєва засиплять осколом.
Також, зважаючи на аварійний стан вул. Симиренківської, міський голова доручив пришвидшити роботи з оголошення та проведення тендеру з капітального ремонту дорожнього полотна на цій вулиці.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар