За перемогу в конкурсі на найкращий новорічний виріб учні шкільного лісництва отримали подарунки

За перемогу в конкурсі на найкращий новорічний виріб учні шкільного лісництва отримали подарунки

Напередодні новорічних свят Черкаським лісгоспом було оголошено конкурс оригінальних виробів на новорічну тематику серед учнів шкільного лісництва, що діє на базі загальноосвітньої школи № 29. Діти проявили неабияку фантазію та винахідливість, аби здивувати цікавими поробками.

Про це повідомила прес-служба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Основними критеріями конкурсу були оригінальність, різноманітність використаних матеріалів й технік, художня естетика та, звісно ж, охайність виконання.

Днями члени журі конкурсу, до якого увійшли працівники Черкаського лісгоспу, методом голосування обрали переможців. Ними стали  Христина Радіонова та Олександр Андрєєв. Кожен з дітей отримав  головний подарунок – новорічну зелену красуню, яку самостійно обирали на ялинковому ярмарку в Дахнівському лісництві.

Керівник шкільного лісництва інженер-лісопатолог Марина Завадська привітала вихованців з наступаючими новорічними святами та побажала їм  миру, злагоди, впевненості у майбутньому, міцного здоров’я та успіхів у навчанні, родинного затишку, гарного настрою та здійснення найзаповітніших мрій.

Всі учасники конкурсу отримали грамоти та солодкі подарунки за старання.

Прочитайте ще:

Залиште коментар