За період нересту Черкасирибохорона виявила більше 1 тис порушень

За період нересту Черкасирибохорона виявила більше 1 тис порушень

Нерестовий період дуже важливий для рибної галузі. Від того, наскільки успішно пройде період розмноження риб, залежить відтворення біорізноманіття і сталість популяції риб у наших водоймах. В цей період у рибогосподарських водних об’єктах забороняється здійснення промислового вилову риби та обмежується любительське рибальство, проведення днопоглиблювальних, вибухових, бурових робіт, видобуток  гравію та піщано-ракушникової суміші.

За період нересту 2017 державними інспекторами Черкасирибоохорони викрито 1207 правопорушень. Зокрема: порушення правил рибальства за ч. 3 ст. 85 КУпАП – 718; грубе порушення правил рибальства ч. 4 ст. 85 КУпАП – 167; порушення порядку придбання та збуту водних біоресурсів ст. 88-1 КУпАП – 26. Протиправними діями громадян рибному господарству України нанесено збитків на суму 139830 грн. Працівниками управління вилучено 1046 заборонених для любительського та спортивного рибальства знарядь лову.

Державними інспекторами Черкасирибоохорони спільно з працівниками поліції складено 9 матеріалів з ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 249 КК України. Відомості про вчинені кримінальні правопорушення внесено до ЄРДР. По кримінальних справах за участю Черкасирибоохорони нараховано збитків на загальну суму 74570 грн.

Також складено 66 матеріалів стосовно незаконного заняття рибодобувним промислом,  вилучено понад 900 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 288 заборонених знарядь лову. Нараховано збитків на суму майже 52380 грн.

Прочитайте ще:

Залиште коментар