За порубку дерев у лісосмузі житель Золотоніщини сплатить штраф у майже 30 тис гривень

За порубку дерев у лісосмузі житель Золотоніщини сплатить штраф у майже 30 тис гривень

Золотоніським міськрайонним судом засуджено чоловіка за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 246 КК України, а саме незаконна порубка дерев у захисних та інших лісових насадженнях, що заподіяло істотну шкоду.

Про це повідомила Золотоніська місцева прокуратура.

В ході судового розгляду встановлено, що 27-річний житель Золотоніського району, без передбаченого законом дозволу, в період часу з 11 лютого 2018 року по 12 лютого 2018 року, знаходячись у полезахисний лісосмузі, яка розміщена у адміністративних межах однієї із сільських рад Золотоніського району, Черкаській області умисно, з корисливих мотивів, з метою власного збагачення, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій та бажаючи настання їх наслідків здійснив незаконну порубку дерев породи ясен, клен, чим заподіяв істотної шкоди встановленому порядку охорони, раціонального використання і відтворення лісу, як важливого елемента навколишнього природного середовища на загальну суму 29054,55 гривень.

23.05.2018 на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення чоловіка засуджено за ч. 1 ст. 246 КК України та призначено покарання у вигляді штрафу.

Залиште коментар