За представників виконкому на громадських засадах не хочуть голосувати депутати кількох фракцій

За представників виконкому на громадських засадах не хочуть голосувати депутати кількох фракцій

Фракції «БПП – Солідарність», «Партія вільних демократів» та «Громадянська позиція» виступають проти роботи у виконавчому комітеті Черкаської міської ради представників на громадських засадах. Відтак, не ці обранці підтримуватимуть відповідні проекти рішень на сесіях. Про це вони заявили сьогодні під час спільної прес-конференції, інформує офіційний портал Черкаської міської ради.

«У виконавчому комітеті повинні працювати безпосередньо заступники міського голови та, відповідно, кожен із них нестиме персональну відповідальність за свої дії, – прокоментував секретар міської ради Олександр Радуцький. – Не може так бути, що людина прийшла на засідання, проголосувала за ті чи інші рішення, після чого йде собі займатися власними справами. Бо робота у виконкомі вимагає багато часу, сил та підготовки». 

За його словами, для контролю за діями влади ініціюватиме створення при Черкаській міській раді громадської ради.

Голова депутатської групи «За громадянську позицію» Руслан Зоря наполягає на необхідності обговорення кожного з кандидатів до нового складу виконавчого комітету в постійних комісіях.

«Не зовсім правильно, як на мене, говорить про те, що виконком аполітичний орган, – сказав він. – Він завжди був, є і буде політичний. Рішення приймають депутати – представники різних політичних сил. Як міська рада може підтримувати людей, яких уперше бачить. Адже нам нести за них відповідальність».

Подібної думки дотримується й голова фракції «Партія вільних демократів» Олександр Згіблов. Стверджує: у виконкомі мають працювати делегати тих політичних сил, які нині представлені в міській раді.

Його колега Володимир Гриценко зауважує, що громадськість повинна контролювати роботу виконавчих органів. Утім, для цього не обов’язково бути в його складі.

Прочитайте ще:

Залиште коментар