За шахрайство з субсидіями жителька Монастирищини може сісти на три роки

За шахрайство з субсидіями жителька Монастирищини може сісти на три роки

Монастирищенським відділом Уманської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань в порядку ст.23 Закону України «Про прокуратуру» за фактомзаволодіння чужим майном (бюджетними коштами) шляхом обману (шахрайство).

Про це повідомила Уманська місцева прокуратура.

В ході досудового розслідування, встановлено, що жителька одного із сіл Монастирищенського району 17.01.2017, шляхом обману, з корисливою  метою незаконного заволодіння бюджетними коштами, умисно та цілеспрямовано, в розділі ІІІ Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, поданій до управління праці та соціального захисту населення Монастирищенської районної державної адміністрації, не зазначила інформацію про витрати на придбання майна, товарів або оплату послуг на суму, що перевищує 50 тис. грн., які здійснені  протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії, достовірно знаючи, що набула право власності на три об’єкти нерухомого майна, загальною сумою 93 600,00 грн., внаслідок чого їй як уповноваженому власнику/наймачеві призначено та перераховано органами соціального захисту населення житлову субсидію на житлово-комунальні послуги (тверде паливо-вугілля) за період з січня по грудень 2017 року одноразово в сумі 3903,19 грн. на її особовий рахунок в банку, якими остання заволоділа, чим заподіяла майнову шкоду державі на вказану суму та порушила вимоги  ч.3 ст.32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», п.13 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №848 від 21.10.1995.

13 червня 2018 року Монастирищенським відділом Уманської місцевої прокуратури за вказаним фактом жінці повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.190 КК України.

Стан досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні перебуває на контролі Монастирищенського відділу Уманської місцевої прокуратури.

Довідково: санкцією ч.1 ст. 190 КК України – обмеження волі на строк до 3 років.

Залиште коментар