За січень браконьєри завдали шкоди рибним ресурсам Кременчуцького водосховища на майже 65 тис гривень

За січень браконьєри завдали шкоди рибним ресурсам Кременчуцького водосховища на майже 65 тис гривень

В останні два тижні середньодобова температура повітря знизилась, і на території Кременчуцького водосховища та орнітологічного заказника загальнодержавного значення “Липівський” установився льодостав. Різко виросла кількість риболовів-любителів, почастішали випадки порушення вимог природоохоронного законодавства на водних об”єктах Черкаської області.

Про це повідомив заступник начальника Держекоінспекції в Черкаській області Олександр Позняков у ФБ.

Щоденно спеціалісти Державної екологічної інспекції у Черкаській області, працівники Черкасирибоохорони та 5-ї роти Водного патруля фіксують порушення на території Липівського заказника.

Тільки у січні 2018 року держінспекторами на порушників складено 21 протокол по статті 91 Кодексу України про адміністративні правопорушення, які передані на розгляд Золотоніського міськрайонного суду для прийняття рішення щодо вжиття заходів реагування.

Розмір штрафних санкцій за порушення в межах територій та об”єктів природно-заповідного фонду установлений від 153 до 408 гривень.

Загальний розрахований розмір шкоди, завданої водним живим ресурсам незаконним виловом риби склав 64 тисячі 976 гривень.

Закликаємо небайдужих громадян бути обачними та обережними на льоду, не виловлювати рибу у недозволених місцях. Пам”ятайте, що орнітологічний заказник “Липівський” – це окраса і надбання майбутніх поколінь. А Державна екологічна інспекція і надалі здійснюватиме нагляд за дотриманням режиму природно-заповідних територій Черкащини.

Прочитайте ще:

Залиште коментар