За сприяння Анатолія Бондаренка вийшла наукова книга

За сприяння Анатолія Бондаренка вийшла наукова книга

Сьогодні міський голова Черкас Анатолій Бондаренко відвідав Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького. В ході спілкування з молоддю та професорсько-викладацьким складом навчального закладу було презентовано книгу, видану коштом мера Черкас.

– Приємним сюрпризом цієї зустрічі стало презентоване мені нове видання книги «Сучасна освіта: Глосарій ключових понять», яке містить понад 500 ключових педагогічних термінів. Для мене було справою честі за власний кошт фінансово підтримати її видання і тим самим долучитись до шляхетної справи просвітництва, – зауважив Анатолій Бондаренко.

Раніше, нагадаємо, за кошти з фонду міського голови, було видано перший том книги вибраних педагогічних творів нашого видатного земляка педагога-новатора Олександра Захаренко. Її було презентовано під час науково-практичної конференції, присвяченій його педагогічній спадщині.

– На черзі ще низка спільних з ЧНУ проектів, результатом яких, я сподіваюся, стане поширення цікавих та змістовних видань, а головне – нових знань, – відзначив міський голова.

Про це інформують у Черкаській міській раді.

Залиште коментар