За сприянням «батьківщинівців» у Черкасах пройшов чемпіонат з футболу серед юнаків

За сприянням «батьківщинівців» у Черкасах пройшов чемпіонат з футболу серед юнаків

Представники черкаської «Батьківщини» допомогли організувати міський чемпіонат з футболу серед юнаків 2009 року народження.

Як інформує пресслужба обласної парторганізації, футбольний матч відбувся у загальноосвітній школі №34.

У результаті запеклої боротьби перше місце посіла команда «Черкаський Дніпро», друге – «Чайка-1», третє – «Чайка 10-1».

Привітав переможців міський голова Черкас, керівник обласної парторганізації Анатолій Бондаренко, його заступник, партієць Ігор Волошин, депутати міської ради від «Батьківщини» Юрій Тренкін та Валерій Міняйло.

Не обійшли увагою й інших учасників – всіх підбадьорили і заохотили до подальших перемог.

«Турбота про дітей – це найбільша інвестиція в майбутнє, а їх залучення до активних занять спортом – це запорука здорової нації. Саме тому наша команда завжди особливу увагу приділяє спортивному вихованню підростаючого покоління», – зазначив Анатолій Бондаренко.

Він також наголосив, що депутати від «Батьківщини» продовжать традицію будівництва футбольних полів зі штучним покриттям, створення умов для виховання в Черкасах майбутніх спортивних переможців і просто здорових, щасливих дітей.

«Усі відомі футболісти починали свою кар’єру з отаких дитячих футбольних матчів. Я впевнений, що серед наших юнаків також зростають майбутні чемпіони світу!», – переконаний Юрій Тренкін.

Опубліковано Анатолієм Бондаренком Понеділок, 28 жовтня 2019 р.

Залиште коментар