За сприяння «батьківщинівців» у селах Смілянщини запрацював пересувний мамограф

За сприяння «батьківщинівців» у селах Смілянщини запрацював пересувний мамограф

Завдяки черкаським партійцям жінки із сіл Смілянського району мають змогу пройти обстеження для профілактики раку молочної залози на мобільному мамографі Черкаського обласного онкологічного диспансеру.

Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації, на початку квітня мешканки Смілянщини звернулися до депутата Черкаської облради від «Батьківщини» Наталії Кравцової з проханням посприяти в наданні послуги пересувного мамографа.

Представниця «Батьківщини» відразу відгукнулася на прохання смілянок і звернулася до головного лікаря обласного онкодиспансеру Віктора Парамонова, який допоміг оперативно вирішити питання.

«Дуже вдячна Віктору Парамонову за допомогу у вирішенні цього важливого питання. У районах такої апаратури немає, а сільським мешканкам складно їздити на обстеження до обласного центру: потрібно затрачати час і кошти на проїзд», – сказала Наталія Кравцова, додавши, що проходити обстеження на мамографі важливо, оскільки при ранньому виявленні захворювання можна вилікувати.

Охочих дізнатися про своє здоров’я в селах Смілянщини виявилося чимало. Лікарі-онкологи ведуть прийом безплатно. За день обстежують близько 50 пацієнток.

Фото: kray.ck.ua

Прочитайте ще:

Залиште коментар