За торгівлю наркотиками засуджено жителя Золотоніщини

За торгівлю наркотиками засуджено жителя Золотоніщини

Золотоніським міськрайонним судом до позбавлення волі засуджено жителя Золотоніського району за незаконне придбання, зберігання з метою збуту та збут сильнодіючих лікарських засобів.

В ході судового розгляду встановлено, що житель одного із сіл Золотоніського району Черкаської області в травні 2017 року, перебуваючи біля Золотоніської ЦРЛ, що розташована в м. Золотоноша, Черкаської області,  усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер свого діяння, умисно, з метою збуту, в порушення встановленому порядку обігу сильнодіючих та отруйних лікарських засобів, незаконно  придбав, знайшовши дві пластини таблеток «Димедрол-Дарниця», та зберігав їх при собі, а в подальшому перебуваючи в парку ім. Шевченка м. Золотоноша, Черкаської області, незаконно, протиправно, з метою особистого збагачення,  збув вищевказані дві пластини таблеток «Димедрол-Дарниця», жителю м. Золотоноша.

За вказаних обставин неповнолітній вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 4 ст. 321 КК України, тобто незаконне придбання, зберігання з метою збуту та збут сильнодіючих лікарських засобів.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив правопорушника, призначив покарання у виді одного року позбавлення волі та звільнив від його відбування з іспитовим терміном 1 роки.

Прочитайте ще:

Залиште коментар