За три дні на автодорогах Черкащини відремонтували понад 10 тис. кв. м покриття

За три дні на автодорогах Черкащини відремонтували понад 10 тис. кв. м покриття

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області продовжуються роботи з ліквідації ямковості на дорогах державного значення.

Філії підрядного підприємства ДП «Черкаський облавтодор» продовжують роботи з ліквідації аварійної ямковості. Так, 28, 29 квітня та 3 травня районними філіями ДП «Черкаський облавтодор» було виконаний ямковий ремонт на понад 4,9 тис. кв. м доріг загального користування державного та місцевого значення.

Окрім того, за ці три дні було влаштовано понад 5,2 тис. кв. м вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття на автодорогах місцевого значення.

На дорогах області щодня працює до 34 ремонтних бригад. Підрядні організації використовують сировину семи місцевих асфальтобетонних заводів. Роботи з ремонту дорожнього покриття проводяться з використанням гарячого асфальтобетону та струменевим методом.

Роботи з ямкового ремонту проводилися практично у кожному районі Черкащини на автодорогах міжнародного, державного та місцевого значення.

Ліквідація деформацій дорожнього покриття триватиме й надалі за умови сприятливих погодних умов.

Разом з ямковим ремонтом також проводяться роботи із планування і благоустрою узбіч автошляхів, приведення в належний стан павільйонів автобусних зупинок та смуги відведення, а також ремонт бар’єрного огородження.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, які виникають під час проведення ремонтних робіт на автошляхах краю. Та закликає водіїв бути пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Про це “Про головне” інформували у прес-службі САД у Черкаській області.

Прочитайте ще:

Залиште коментар