За заслуги перед Черкасами нагородили загиблого АТОвця

За заслуги перед Черкасами нагородили загиблого АТОвця

49-річного військового Геннадія Немцова посмертно нагородили пам’ятним знаком «За заслуги перед містом Черкаси». За це під час сесії міської ради, яка відбулася 11 жовтня, висловилося 26 депутатів. Про це повідомляє сайт Черкаської міської ради.

Його відзначили «за відданість і вірність військовій присязі, патріотизм, безкорисливу любов до Батьківщини та народу України, пожертвування власного життя задля відстоювання територіальної цілісності нашої держави, прав і свобод нинішнього і наступного поколінь українців».

Нагадаємо, Геннадій Немцов служив старшим сержантом у 72-ій окремій механізованій бригаді. Чоловік загинув 28 червня цього року від отриманих вогнепальних поранень в бою на Світлодарській дузі.

У нього залишилися дружина та двоє дітей – син та донька.

Довідково:

Понад 20 років Геннадій Немцов пропрацював робітником у комунальному підприємстві «Комбінат комунальних послуг» Черкаської міської ради.

З 14 липня 2015 року до 24 жовтня 2016 року від брав участь в антитерористичній операції, а з квітня 2018 року проходив військову службу за контрактом у зоні проведення операції Об’єднаних сил, що триває на території Донецької та Луганської областей.

Загинув від отриманих вогнепальних поранень у День Конституції України – 28 червня 2018 року – у бою на Світлодарській дузі Донецької області.

Залиште коментар