Забудовника змусили сплатити 1,3 млн пайової участі

Забудовника змусили сплатити 1,3 млн пайової участі

У ході представницької діяльності органами прокуратури області встановлено факт невиконання вимог чинного законодавства щодо пайової участі у розвитку інфраструктури м. Черкаси одним з місцевих забудовників. Про це повідомила прес-служба прокуратури Черкаської області.

Невиконання обов’язку щодо укладення договору пайової участі та несплата відповідного веску до місцевого бюджету після введення товариством в експлуатацію у 2013 році виробничо-складських приміщень стало підставою для звернення Черкаської місцевої прокуратури у серпні поточного року до господарського суду Черкаської області з позовом про стягнення упущеної державою вигоди у розмірі понад 1,3 млн. грн.

Лише після втручання прокуратури суб’єктом господарювання виконано вимоги закону, укладено договір пайової участі та у жовтні поточного року у повному обсязі сплачено пайовий внесок.

У зв’язку з поновленням інтересів держави на стадії судового розгляду вказаного позову, прокуратура не заперечувала проти припинення провадження у справі.

Прочитайте ще:

Залиште коментар