У школах Черкас посилять заходи цивільної безпеки

У школах Черкас посилять заходи цивільної безпеки

Департамент освіти та гуманітарної політики завтра, 9 травня не проводить власних заходів за участі учнівської молоді, а також не забезпечує “масовкою” інші заходи, які будуть відбуватися в місті Черкаси. Про це, на своїй сторінці у facebook, повідомив начальник Департаменту освіти і гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов.

Також він зауважив, що заклади позашкільної освіти беруть участь у концертних програмах на розсуд та під відповідальність керівників таких закладів.

Коментуючи ситуацію, що склалась сьогодні уранці у ЗОШ №8 Сергій Воронов зауважив, що жоден інший заклад, в тому числі з цього мікрорайону (залізничного вокзалу Черкас – ред.), подібних інцидентів не мав.

Керівник департаменту акцентував увагу, що з урахуванням ситуації, яка склалась, буде розроблено комплекс заходів для посиленням роботи у напрямку цивільного захисту.

Нагадаємо, що у Черкасах через незрозумілу причину, понад півсотні учнів 2-7 класів загальноосвітньої школи госпіталізували до обласної лікарні. Дітям стало зле на ранковій лінійці у школі, вони скаржилися на нудоту та почали непритомніти. До школи терміново прибули фахівці санітарно-епідеміологічної служби, Служба безпеки України, поліція та керівництво місцевих органів влади.

Прочитайте ще:

Залиште коментар