Захворюваність на грип в Черкасах на 40 % нижча від епідпорогу – О. Стадник

Захворюваність на грип в Черкасах на 40 % нижча від епідпорогу – О. Стадник

Місто далеко від епідемії грипу або ГРВІ, захворюваність приблизно на 40 відсотків нижча за епідпоріг або за показник минулого року. Про це кореспонденту «ПроГоловне» повідомив директор департаменту охорони здоровя Черкаської міської ради Олег Стадник.

«Так, деякі школи призупинили навчальний процес. Але це не значить, що в місті епідемія. Директор шкіл за чинним законодавством мають право ухвалювати таке рішення самостійно, якщо відвідуваність в класах падає, якщо понад 20 % дітей відсутні на заняттях. але загалом ситуація досить благополучна, кількість викликів лікарів не зростає, а левова частка тих викликів, що є, припадає на дошкільнят», – сказав Олег Стадник.

При цьому головний медик міста не звинувачує директорів шкіл, навпаки, навіть вважає такі кроки правильними, аби запобігти епідемії, оскільки будь-який спосіб перервати ланцюжок зараження має право на існування. Інша річ, аби діти не зустрічалися поза школою, на масових заходах або деінде, бо тоді такі міри, як призупинення навчального процесу, просто не мають сенсу.

Залиште коментар