Запалили свічки і ледь не спалили квартиру: в Умані святкують хасиди

Запалили свічки і ледь не спалили квартиру: в Умані святкують хасиди

Учора ввечері в одному з уманських помешкань, що винаймають хасиди на час святкування юдейського нового року, ледь не сталося пожежі. Запалені на честь свята свічки ледь не стали причиною пожежі. На щастя, вчасно нагодилися рятувальники. про це повідомив речниу начальника управління ДСНС в Черкаській області Костянтин Проценко.

“Щойно в Умані на території Меморіального комплексу Цадіка Нахмана співробітниками пожежно-рятувальної служби ліквідовано загорання на кухні житлової квартири в якій мешкали хасиди.
Подія сталася на 4 поверсі 9 поверхового житлового будинку на вулиці Софії Перовської, за 60 метрів від могили духовного наставника усіх хасидів. До загорання призвели свічки встановлені хасидами на пластиковому підвіконні кухні. Під час ліквідації загорання рятувальники провели евакуацію з сусідніх квартир, розташованих на поверсі, 12 хасидів. Завдяки оперативності та професіоналізму рятувальників а також працівників національної поліції, загиблих та травмованих внаслідок пожежі не було”, – йдеться в його дописі на ФБ.

Залиште коментар