Застуканий господарем за приміркою одягу, крадій-невдаха розбив голову та здався поліції

Застуканий господарем за приміркою одягу, крадій-невдаха розбив голову та здався поліції

Він проникнув до будинку, почав гребти до рук усе, що влазило, а що не влазило в руки – надягав на себе і так захопився, що забув про час. А коли згадав, раптом – повернувся господар. Який ледь не зомлів, коли застав шахрая, який красувався у його штанах і туфлях! Про це йдеться в сюжеті “Надзвичайних новин“, інформує “ПроВсе”.

Коли Володимир повернувся додому, відразу зрозумів, що у його будинку похазяйнував хтось непроханий. Тож чоловік з порогу почав телефонувати у поліцію. Та господар навіть уявити не міг, що злочинець був ще зовсім поруч.

“Під’їхав о двору і побачив, що ворота привідкриті і собака бігає по двору. Глянув, що вікно розбите, а в хаті стоїть чоловік і в нього розбита голова. Кажу: я не пойняв, що ти тут робиш. Додивився, що він вже у моїх туфлях та джинсах”, – розповідає господар будинку Володимир.

Зловмисник саме збирав у хаті техніку – ноутбук, телефон та фотоапарат. Та навіть встиг перевдягнутися у речі господаря.

Застуканий зненацька, злодій кинувся тікати через розбите вікно і випадково порізав собі голову. Поки приходив до тями – надворі на нього вже чекали правоохоронці.

“Ним виявився раніше неодноразово судимий мешканець Дніпропетровської області, – коментує керівник Смілянського відділу поліції Черкащини Сергій Власенко. – Намагаючись втекти з будинку, він отримав тілесні ушкодження. Працівниками поліції була надана перша медична допомога та викликана швидка”.

Зараз зловмисник у лікарні. Через отримані травми його довелося госпіталізувати. За ними наглядають правоохоронці.

“Я думаю сам, чому я туди заліз. Пам’ятаю, що вікно я не бив. Навіть не знаю, хто його вибив. Я просто знаю, що я через нього лазив”, – каже сам зловмисник.

Крадію 54 роки і це його не перший подібний подвиг.

“Ходок у мене було до цього, напевно, п’ять. За що тільки не був судимим”, – пригадує чоловік.

Після виписки на нього чекає суд та тюрма.

Прочитайте ще:

Залиште коментар