Заступник головного поліціянта Черкаської області закликає громадян не піддаватися на провокації у Дні пам’яті

Заступник головного поліціянта Черкаської області закликає громадян не піддаватися на провокації у Дні пам’яті

Заступник начальника Головного управління Національної поліції в ГУНП в Черкаській області Віктор Іванько закликає черкасців бути пильними і не піддаватися на провокації у пам’ятні дні, що незабаром відзначатиме весь світ. А в разі виявлення провокаторів повідомляти про них правоохоронцям. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук:

“9-го травня цього року в нашому місті, як і по всій країні, будуть проходити заходи з нагоди 72-ї річниці Перемоги над фашистською Німеччиною у Другій світовій війні.

Протягом десятиліть тоталітарний режим комуністів, викривляючи історію, свідомо занижував та очорняв роль українського народу у тій перемозі. І це при тому, що в тій страшній війні загинув ледь не кожен 5-й українець!
Червоні «писаки-історики» на роль переможців ставили свого кровавого Сталіна, партію та їх «загрядотряди», а не Дух та самопожертву славних синів України. Бо ж українці здобували свої перемоги не за «генералісимуса» з його партією, а за рідну землю, за свої родини, за порядок і добробут у своєму краї!

Поліція Черкащини ГОТОВА до роботи в забезпеченні порядку та безпеки громадян в дні урочистих заходів.

З урахуванням того, що в Україні внаслідок проведеної декомунізації розроблений та діє Закон «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», правоохоронні органи держави, в тому числі й поліція, проводять превентивні заходи, ґрунтуючись на нормах чинного законодавства.

Зокрема, сьогодні керівництвом Управління превентивної діяльності поліції та Черкаського відділу поліції були проведені застережні бесіди з активістами міського осередку т.з. КПУ, щодо недопущення дій провокативного характеру чи виставляння на загал забороненої символіки і прапорів.

Слід зважати на те, що в Україні ЗАБОРОНЕНО «марширувати» під прапорами та символами, під якими крокують в Росії та в ОРДЛО окупанти та сепаропокидьки з ЛДНР!!!
Тому, У РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ сепаратиської та іншої забороненої законом символіки, НЕГАЙНО ПОВІДОМЛЯЙТЕ про такі випадки до поліції!

Хочу наголосити, що поліція Черкащини буде миттєво та фахово реагувати на можливі провокації чи відверте порушення Закону, припиняючи такі дії та притягуючи правопорушників до відповідальності.

Окрім того, від себе додам, що НА ЗАКЛИКИ ДО УЧАСТІ в мітингах і т.п. спільнот штибу “бєссмєртного полка”, НАСТІЙЛИВО РЕКОМЕНДУЮ свідомим українцям НЕ РЕАГУВАТИ на такі “пропозиції”, фінансовані олігархами з недоперейменованої “партії регіонів”!!!”

Прочитайте ще:

Залиште коментар