Заступник міського голови Черкас зустрівся із Повноважним Послом Республіки Індія

Заступник міського голови Черкас зустрівся із Повноважним Послом Республіки Індія

Заступник міського голови Черкас Роман Буданцев сьогодні зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Індія в Україні Манодж Кумар Бхарті, який завітав до Черкас з нагоди святкування міжнародного дня йоги. Про це пише ПРО ГОЛОВНЕ.

Зустріч проходила у приміщенні міжнародного йога-центру, де відбулася презентація системи “Йога в повсякденному житті”.

Голова Черкаської громадської організації “Йога у повсякденному житті” Юрій Поліщук розповів присутнім про роботу центру, де працюють 30 інструкторів, які діляться своїми знаннями із людьми, які вирішили покращити своє здоров”я за допомогою йоги. Він також запропонува представникам міської ради започаткувати спільний проект “Черкаси – місто здров”я”.

“Це буде корисно для всіх мешканців Черкас”, – переконаний Юрій Поліщук.

У свою чергу Роман Буданцев зауважив, що міська влада завжди підтримує програми, які стосуються здорового способу життя.

“Мені приємно бачити, що у вас така потужна команда людей, які переймаються своїм фізичним та духовним здоров”ям. Міська влада всіляко підтримує організації, робота яких направлена на зміцнення здоров”я нації, наших містян. Ми завжди готові до діалогу з такими організаціями”, – сказав Роман буданцев.

В ході ознайомчої зустрічі інструктори центру продемонстрували кілька асан, які покликані відновлювати та підтримувати самопочуття та здоров’я, гнучкість тіла та життєву енергію.

Задля зміцнення українсько-індійських відносин і реалізації принципів здорового способу життя Манодж Кумар Бхарті провів для всіх присутніх лекцію.

Окрім цього, інструктори черкаського Центру йоги продемонстрували учасникам заходу комплекс вправ, які позитивно впливають на організм.

Прочитайте ще:

Залиште коментар