Завдяки службі зайнятості знайшли роботу 35 тисяч черкащан

Завдяки службі зайнятості знайшли роботу 35 тисяч черкащан

За сприяння обласної служби зайнятості в цьому році на Черкащині знайшли роботу 35 тис. осіб. Більше 33 тис. заявлених роботодавцями вакансій вдалося укомплектувати. Показник рівня укомплектування є одним з найвищим серед регіональних служб зайнятості і становить 92 %, говорить заступник директора Черкаського обласного центру зайнятості Марина Сорокіна.

Про це повідомила прес-служба Черкаського ОЦЗ.

– Ринок праці Черкащини цього року демонструє тенденції щодо зменшення навантаження, – наголосила Марина Сорокіна. – Це підтверджують і дані Державної служби статистики України. Так, протягом року середньооблікова чисельність працюючих громадян поступово зростає. Також відмічається тенденція до зменшення чисельності осіб, які перебувають в умовах вимушеної неповної зайнятості. Чисельність прийнятих на підприємства, в установи та організації перевищувала кількість працівників, які були звільнені. У першому півріччі поточного року відбулося зниження рівня безробіття та зростання рівня зайнятості населення в області. Це безпосередньо вплинуло на зменшення навантаження на зареєстрованому ринку праці. З початку року послугами обласної служби зайнятості скористалися 51,2 тис. безробітних, що на 11,2 % менше, ніж у січні-листопаді 2016 року.

За її словами, налагодження тісної співпраці з роботодавцями сприяло зростанню кількості роботодавців, які співпрацювали з центрами зайнятості області щодо задоволення кадрових потреб. З початку року 6,8 тис. роботодавців заявили про потребу в працівниках. Протягом 11-ти місяців надійшло 35,7 тис вакансії, що більше ніж у січні-листопаді минулого року.

 

Для бажаючих здобути нову професію або підвищити свій кваліфікаційний рівень службою зайнятості на замовлення роботодавця організовується професійне навчання з урахуванням побажань безробітних і здійснюється у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, на підприємствах, установах. Тобто служба зайнятості за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття направляє на професійне навчання тільки зареєстрованих безробітних. Зокрема в цьому році 98,3 % безробітних після закінчення відповідного навчання були працевлаштовані.

Прочитайте ще:

Залиште коментар