Завгоспа уманської психлікарні знайшли з перерізаним горлом

Завгоспа уманської психлікарні знайшли з перерізаним горлом

Із перерізаним горлом знайшли 53-річного Віктора Дудника. Загинув на місці роботи – в Уманській психіатричній лікарні. Правоохоронці і колеги підозрюють – самогубство. 

Поруч тіла лежала закривавлена болгарка, йдеться у сюжеті “Надзвичайні новини. ICTV“.

Дружина загиблого не вірить у суїцид.

“Зранку вигуляв собаку, приготував їсти і пішов на роботу. Потім зателефонували і сказали, що чоловіка знайшли мертвим. Був весь у крові. Доньці сказала, що тата вдарило током. На похорон не ходили, бо було дуже важко”, – розповідає дружина загиблого Людмила.

У психлікарні про загадковий інцидент із їхнім завгоспом ніхто говорити не хоче. Головна лікар розповідає, що останні півроку в нього помічали депресивний стан.

“Він працював завгоспом 13 років. Був спокійним, врівноваженим, голова профспілкового комітету. Останні півроку був депресивним, але казав, що все нормально”, – говорить керівник лікарні Ірина Омелянчук.

Правоохоронці відкрили статтю про умисне вбивство. Як повідомила речниця Уманського відділення Нацполіції в Черкаській області Леся Усенко, те, що сталося з чоловіком – це самогубство або нещасний випадок.

“Поруч з чоловіком було знайдено болгарку тому існує можливість того, що чоловік випадково наніс собі смертельні травми або ж вчинив самогубство”, – говорить Усенко.

25 квітня у селищі Близнюки на Харківщині повісився 12-річний хлопець. З 2007 він виховувався у дитячому будинку сімейного типу. Мертвим його знайшла прийомна мати. Про це йдеться у повідомленні відділу комунікації ГУНП області.

У поліції кажуть, названі батьки – пенсіонери, характеризуються позитивно. Причини та обставини події вивчають слідчі.

Прочитайте ще:

Залиште коментар