Завод «Енергетик» працевлаштував кількох безробітних черкащан

Завод «Енергетик» працевлаштував кількох безробітних черкащан

Завдяки тісній співпраці Черкаської обласної служби зайнятості та ТОВ “МВВФ “ЕНЕРГЕТИК”, підприємство за останні три роки майже 100-відсотково укомплектоване кваліфікованими працівниками за робочими спеціальностями. Про це сайту “Економіка сьогодення” повідомили у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ.

Питання щодо розширення співпраці служби зайнятості з роботодавцем, як постійним надавачом вакансій, оперативного укомплектування вакантних робочих місць задля сприяння зайнятості населення Монастирищини, впровадження пакету послуг для роботодавців, зокрема електронного сервісу, та інші розглядалися під час робочої зустрічі Григорія Дендемарченка – директора Черкаського обласного та Володимира Левадського – директора Монастирищенського районного центрів зайнятості з Григорієм Тонколитком – начальником відділу кадрів підприємства «ЕНЕРГЕТИК», Василем Донцем – начальником відділу охорони праці та Валерієм Хитрим – заступником виробничого відділу.

ТОВ МВВФ «Енергетик» – це сучасний український завод промислових парових котлів, який є високоспеціалізованою компанією, що розробляє, виготовляє і реалізовує широкий асортимент продукції від парових до водонагрійних котлів промислового призначення, окрім центрального опалення, та допоміжне котельне обладнання.

Розповідаючи про результати багаторічної співпраці служби зайнятості з котельним заводом директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко наголосив, що за сприяння служби зайнятості підприємство укомплектувало, тільки з початку 2014 року і до цього часу, 138 вакансій із 140 заявлених роботодавцем. Це вакансії інженера-конструктора, котельника, електрогазозварника, токаря, електрозварника ручного зварювання, слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, електромеханіка тощо. За цей період з роботодавцем укладено 3 договори про працевлаштування після закінчення професійного навчання. Також, завдяки дії механізму компенсації єдиного соціального внеску у разі працевлаштування безробітних на нові робочі місця у 2014 році компанія забезпечила роботою шістьох жителів Монастрищини.

Заступник виробничого відділу підприємства Валерій Хитрий звернув увагу на те, що головними секретами успішного розвитку компанії є прийнятна цінова політика устаткування, що випускається, його висока якість, зручне та ефективне гарантійне і сервісне обслуговування, а також працівники, які є професіоналами своєї справи. На сьогодні на території підприємства функціонує 7 цехів, виробництво в яких забезпечує понад 260 співробітників, з них 70 осіб – інженерно-технічний персонал. За 15 років роботи заводу реалізовано понад 1 000 успішних проектів на майже 300 одиницях унікального високотехнологічного обладнання європейських виробників.

В результаті зустрічі сторони домовилися про подальшу співпрацю щодо забезпечення та підготовки якісного кадрового потенціалу з урахуванням нинішніх і перспективних потреб підприємства.

Прочитайте ще:

Залиште коментар