Завтра на Черкащині лунатимуть сирени: тренуватимуться діяти при надзвичайній ситуації

Завтра на Черкащині лунатимуть сирени: тренуватимуться діяти при надзвичайній ситуації

Відповідно до доручення Прем’єр-міністра України та розпорядження Кабінету Міністрів України управлінням цивільного захисту Черкаської обласної державної адміністрації 8 листопада з 9-00 в містах Черкаси, Канів та населених пунктах Черкаського району буде проведено тренування на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Черкаської області у разі виникнення надзвичайної ситуації на гідроспорудах Дніпровського каскаду». Про це повідомляє сайт Черкаської міськради.

Як інформує управління цивільного захисту департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради, під час тренувань передбачено практично розгортання збірних пунктів евакуації, пунктів приймання та розміщення населення.

Шановні жителі області та міста Черкаси!

Звертаємо Вашу увагу, що під час тренувань оповіщення населення буде здійснюватися за допомогою електричних сирен, проводового радіо, Fm-радіо, телебачення, мобільного зв’язку, а у селах – додатково будуть задіяні церковні дзвони.

Почувши сирену або ставши свідками практичних тренувань з евакуації, зберігайте спокій – вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує!

Залиште коментар