Збереження дуба Максима Залізняка обговорять на Черкащині

Збереження дуба Максима Залізняка обговорять на Черкащині

IIІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Історичні, правові та природоохоронні аспекти збереження пам’ятних багатовікових дерев» присвячену 120-річчю НУБіП України проведуть 18-20 квітня  2018 р. у Навчально-науковому інституті лісового i садово-паркового господарства Національного університету бiopecypciв i природокористування України та Національному історико-культурному заповіднику «Чигирин». Про це повідомляє сайт “Прочерк“.

Організатори: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ, HHI ЛІСОВОГО I САДОВО-ПАРКОВОГО ГОСПОДАРСТВА, НАЦІОНАЛЬНИЙ ІСТОРИКО-КУЛЬТУРНИЙ ЗАПОВІДНИК “ЧИГИРИН”, ДЕРЖАВНЕ АГЕНСТВО ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ, ТОВАРИСТВО ЛІСІВНИКІВ УКРАЇНИ, АСОЦІАЦІЯ  “ДЕРЕВА – НАШІ ДРУЗІ”, ФЕДЕРАЦІЯ АРБОРИСТІВ ПОЛЬЩІ

Дуб Зализняка

Тематика конференції:

1. Сучасні світові тенденції та технології збереження багатовікових дерев.

2. Пам’ятки природи як об’єкти історико-культурної спадщини.

3. Правові аспекти охорони та збереження пам’ятних багатовікових дерев.

4. Використання раритетних природних об’єктів для розвитку туризму.

5. Охорона, збереження і лікування ботанічної пам’ятки природи ”Дуб Максима Залізняка” в історико-культурному та еколого-освітньому аспекті.

6. Методи біотехнології в системі заходів збереження генофонду багатовікових дерев та унікальних рослин.

Організаційний внесок становить: 200 грн., для студентів участь безкоштовна. В оргвнесок входить вартість інформаційних матеріалів конференції, екскурсійне обслуговування та участь у coffee-break. Оргвнесок не покриває витрати на проїзд та проживання.

Для формування розгорнутої програми конференції до 1 березня 2018 року просимо надати резюме Вашої доповіді (обcягом до 0,5 сторінки А4 формату Times New Roman, 14 pt) в електронному варіанті на електронну адресу  [email protected] Піхало Олесі Віталіївні.

Робочі мови конференції: українська, російська, польська, англійська.

Учасники конференції розміщуються у готелях м. Києва та м. Чигирина. Оплата готелів здійснюється за власний рахунок

Прочитайте ще:

Залиште коментар