Згадати все: фотовиставка нагадала черкащанам про вересневий театральний фестиваль

Згадати все: фотовиставка нагадала черкащанам про вересневий театральний фестиваль

Учора в Палаці молоді урочисто відкрили фотовиставку, присвячену театральному фестивалю «FORTUNA fest-2017», що відбувся у вересні цього року. Організатори фестивалю фотозвіт про нього зуміли перетворити на маленьке свято театрального мистецтва.

Сама виставка являє собою понад сотню фото, які зафіксували найяскравіші моменти фестивалю. Вона умовно поділена на шість фотозон, кожна з яких присвячена церемонії відкриття/завершення «FORTUNA fest-2017», майстер-класам, що були проведені в рамках фестивалю, виставам, що брали участь в конкурсній програмі тощо. По завершенню виставки (а вона триватиме два тижні, до 13 грудня) усі фото будуть роздаровані охочим залишити їх собі на згадку.

– Перевагу віддаватимемо тим, хто зображений на цих фото, – напівжартома оголосив директор Палацу молоді і засновник поки що єдиного в Черкасах театрального фестивалю Нодарі Росопідзе.

Організатори фестивалю не надто втомлювали глядачів промовами, хіба що режисер Черкаського лялькового театру Ярослав Грушецький порадив їм наступного разу запросити професійні колективи: мовляв, рівень фестивалю, конкурсних вистав, представлених на суд журі, виявився достатньо високим, і щоб рости й надалі, аматорські колективи цілком готові до суперництва з професійними.

А далі глядачів радували своїми виступами зразковий танцювальний колектив Палацу «Імпульс» та театр-студія «ДаріМЕНа». Цікаво, що юні танцюристи теж зробили свої номери присвяченими театральному мистецтву: один зображував гру в шахи, інший – ляльок Карабаса-Барабаса. А молодь з «ДаріМЕНи» потішила мініатюрами у незвичних для черкаського глядача жанрах. Глядачі оцінили і гротескову трактовку відомої казки про ріпку, і буфонаду, присвячену театральному мистецтву загалом, щиро аплодуючи і схвально регочучи над акторами.

Також були й вокальні виступи: пісню з відомого кінофільму виконала Поліна Однороманенко, а Даря Костенко свій виступ перетворила на вокальну міні-виставу, викликавши справжній захват публіки.

Загалом відкриття виставки перетворилося на зустріч однодумців і маленьке свято, присвячене театральному мистецтву.

Прочитайте ще:

Залиште коментар