Жорстоко вбита таксистка з Черкас не уявляла життя без машини. Про це вона розповідала в інтерв’ю ТСН

Жорстоко вбита таксистка з Черкас не уявляла життя без машини. Про це вона розповідала в інтерв’ю ТСН

Черкаська таксистка Ірина Чуприна, яку після кількох днів розшуків знайшли мертвою, була затятим автомобілістом, не уявляла життя без машини та збиралась водити вантажівку. Про це вона розповідала в інтерв’ю, яке отримала ТСН, пише “Вичерпно”.

На момент розмови з журналістом Ірина працювала таксисткою восьмий рік. За кермом свого авто водійка розповідала про любов до роботи, ставлення до неї чоловіків-водіїв та різницю між жінками та чоловіками на дорозі.

–  Як ви пішли в таксі?

– Любов до автомобіля. Без «баранки» життя немає, тому і наважилась піти в таксі. Пішла на маленьку фірму. Директор одразу сказав «добре, поїхали». І поїхали.

– Якщо щось з машиною трапляється, наприклад, колесо можете поміняти?

– Колеса взагалі без проблем. Востаннє я стала просто на перетині вулиць, під сильним дощем, і не було інших варіантів взагалі. Пасажир був нетверезим, допомогти не міг. І робити вже нема чого – береш ключ, гайки відкручуєш, дістаєш запаску, ставиш і поїхали.

–  Скільки часу займає заміна колеса?

– Якщо нічого екстраординарного не стається, то 6-7 хвилин. На роботі це не позначається. Я не кидаю роботу в таких випадках. Єдиний був випадок, коли мені погано прикрутили колесо, і воно в мене відпало. Я поплакала, прикрутила і поїхала далі.

– Як люди реагують, коли бачать жінку за кермом таксі?

– Є кілька варіантів. Перший – «жінка, де тут пасок безпеки». Це завжди будь ласка, без питань. Буває, кажуть, що вперше їдуть з жінкою. Тоді завжди кажу – дай Бог, щоб не востаннє. І третє – чоловіки, які більш старшого віку, кажуть, що ніде від вас жінок порятунку немає, вже й до таксі дістались.

–  Ви вважаєте, що таксист – жіноча професія?

–  Абсолютно ні. Вперше я зрозуміла сенс фрази «залізний кінь», коли на Новий рік добу пропрацювала. Тоді в мене був легковик, і в мене просто ноги «колесом» стояли, я не могла зрозуміти, чому. Мабуть, тому і «залізний кінь», що ніби з коня злізла. Але я, звичайно, з фанатів, я дуже люблю свою роботу.

–  Скільки ви кілометрів проїхали?

– Здається, тисяч зо 500. Я взагалі активний користувач автомобіля – і в Болгарію за кермом їхала, і на Західну Україну разів 10-15 їздила. Раніше і до Криму їздила, тому і кілометраж великий.

–  Лаєтесь за кермом?

–  Так, що й казати. Особливо, коли в мене не працював сигнал, років зо три «бібікалка» не працювала.

–  Всі правила знаєте?

–  Буквально нещодавно я перездала на категорію «С», бо хочеться розвиватись, хочеться сісти за кермо вантажівки. Іспит на знання правил здала. Та й за стільки років в мене найбільша аварія, коли я стояла на світлофорі і мені в фаркоп в’їхала дама.

–  Чоловіки з інших машин якось вітаються, коли бачать вас за кермом?

–  Була смішна історія. Чоловіки взагалі не люблять, коли їх жінки на трасі обганяють. І ось була історія, в мене ще легковик був, і я об’їхала чоловіка. Він натиснув на газ, обігнав мене і його одразу зупинили патрульні за перевищення.

–  Чому говорять, що жінки гірше водять?

–  Чоловік та жінка мислять по-різному, різні рішення приймають ситуативно на дорозі. І чоловік може чекати однієї поведінки автомобіля, але коли жінка за кермом, може бути інше. Але в мене не зовсім жіночий стиль водіння.

Нагадаємо, про зникнення таксистки з Черкас Ірини Чуприни поліції повідомила її донька 8 січня після того, як не змогла з нею зв’язатись у звичний час. Поліція розшукала авто Ірини у Черкасах, але саму жінку розшукували ще кілька днів. З’ясувалось, водійка взяла пасажирів, які прямували до Сміли, відтоді зв’язку з нею не було. Тіло жінки виявили в лісосмузі, її вбивцю затримали – чоловік зізнався у скоєному. Пізнішв поліції заявили, що спіймали і спільника хлопця. Однак будь-які подробиці розголошувати категорично відмовляються посилаючись на таємницю слідства.

Інтерв’ю з Іриною Чуприною можна переглянути ТУТ.

 

Залиште коментар