Житель Золотоноші незаконно взяв в оренду землі вартістю 6 млн грн

Житель Золотоноші незаконно взяв в оренду землі вартістю 6 млн грн

Приватний підприємець із Золотоноші незаконно взяв в оренду землі вартістю 6 млн грн, передає УНН-Центр з посиланням на прес-службу Золотоніської місцевої прокуратури. 

Так, встановлено, що приватний підприємець звернувся до Головного управління Держземагенства в Черкаській області за дозволом на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення фермерського господарства. Землі розташовані в адміністративних межах Дмитрівської, Коврайської та Кропивнянської сільських рад Золотоніського району й мають загальну площу 260 га.

Проте під час прийняття Головним управлінням Держземагенства в Черкаській області наказів про затвердження проектів відведення земельних ділянок та укладенні договорів оренди землі допущено порушення вимог чинного законодавства.

Аби поновити порушені інтереси держави Золотоніська місцева прокуратура звернулась до суду з позовом про визнання незаконними та скасування наказів, а також визнання недійсними договорів оренди земельних ділянок.

Прочитайте ще:

Залиште коментар