Жителі Дахнівки дякують міській владі за автобусний маршрут №31

Жителі Дахнівки дякують міській владі за автобусний маршрут №31

Лист з подякою на адресу міського голови Анатолія Бондаренка надійшов сьогодні від жителів мікрорайону «Дахнівка». Так люди відреагували на якісні зміни в організації перевезень маршрутом №31 ДП «Чарз-Авто». А саме: продовження його руху до Дахнівки.
 З початку року цей маршрут став гарною альтернативою колишньому маршруту №14 «Мікрорайон «Дахнівський» – Вантажний порт», власник якого напередодні заявив про припинення своєї діяльності у зв’язку зі збитковістю.  Аби вирішити питання із забезпеченням транспортним сполученням жителів Дахнівки до інших мікрорайонів Черкас, виконавчий комітет Черкаської міської ради, враховуючи згоду ДП «ЧАРЗ-АВТО», проголосував за внесення змін до руху автобусного маршруту загального користування № 31 «ВАТ «Хімволокно» – санаторій «Україна». А саме: його продовження до Дахнівки.

Тож рух за маршрутом загального користування  № 31 «ВАТ «Хімволокно» – санаторій «Україна» здійснюється вулицями:

– у прямому напрямку: пр. Хіміків, В’ячеслава Чорновола, бул. Шевченка, Дахнівською, Канівською, Карбишева, 2-го Українського фронту (до вул.Горіхової), 2-го Українського фронту, Карбишева, Канівською, Дахнівською;
– у зворотному напрямку: Дахнівською, бул. Шевченка, В’ячеслава Чорновола, пр. Хіміків.

Прочитайте ще:

Залиште коментар