Жителі Канева протестують проти будівництва вежі стільникового зв’язку

Жителі Канева протестують проти будівництва вежі стільникового зв’язку

Мешканці Канівського мікрорайону, які висловлюють невдоволення будівництвом вежі стільникового зв’язку на автозаправці, зустрілися із представником «Vodafone». Про це повідомляє «Kanos».

Жителі канівської громади зустрілися із представником «VODAFON» на місці будівництва 40-метрової вежі мережі стільникового зв’язку по вулиці Шевченка, 69а за 10-ть метрів від існуючої автозаправної станції, відомої як «Зелене господарство».

Як повідомив у “Фейсбук” депутат Канівської міської ради Юрій Гамалій, міська влада, а саме виконавчий комітет, не надав дозволу на це будівництво, тоді ж київські магнати вирішили ігнорувати волю громади і розпочали будівництво, заливши фундамент під вежу.

«Вже не вперше жителі навколишніх багатоповерхівок, працівники та батьки дітей ЗОШ № 6 та дитячого садочка «Дзвіночок», що розташовані неподалік цього будівництва, висловлюють несприйняття можливої появи у цьому місці вежі стільникового зв’язку, готовність всіма методами відстоювати свою позицію та не допустити шкідливого впливу роботи цієї вежі, в першу чергу, на здоров’я їх дітей”, – зазначив депутат.

Залиште коментар