Жителі Золотоніщини не хочуть об’єднуватись з райцентром

Жителі Золотоніщини не хочуть об’єднуватись з райцентром

Сьогодні на сесії Черкаської обласної ради представники жителів Золотоніського району висловились проти обєднання 18 сільських рад в одну ОТГ з центром у Золотоноші. Від їхнього імені виступив голова села Новодмитрівка Михайло Назаренко, передає кореспондент “ПроГоловне“.

“Ми не хочемо приєднуватись до Золотоноші, бо це зовсім різна ментальність. Усі гроші громад осядуть в Золотоноші, селам нічого не дістанеться, – вважає пан Назаренко, наводячи приклад кількох найближчих сіл – Згар, Новодмитрівка. – Жодна комунальна служба Золотоноші не надасть послуг у цих селах. А якщо люди об’єднаються у менші громади, то збережемо і інфраструктуру, й майно громад”.

Сільського голову підтримав народний депутат Владислав Голуб, що спеціально для цього прибув на сесію облради. Він додав, що 18 сільрад – це 35 населених пунктів, і запевнив, що зробить усе, аби такого об’єднання не відбулося.

Натомість пан Назаренко запевнив, що громади готові обєднуватися, але у мікрогромади. Наприклад, до його села Новодмитрівки готові приєднатися 9 сільрад.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар