Жителі Звенигородки оголосили бойкот “Кроликам”

Жителі Звенигородки оголосили бойкот “Кроликам”

У Звенигородці люди бойкотують майбутній концерт гумористів Володимира Данильця та Володимира Мойсеєнка. Виступ «Кроликів» має відбутися 12 лютого. За квитки просять від 150 до 280 гривень. Ця подія одразу набрала негативного резонансу серед містян. Звенигородчани готові йти до місцевого Будинку культури з протестом.

Про це пишуть “Вісті Черкащини“.

– Звенигородчани не дадуть їм зробити концерт, – пояснює активістка Оксана Олендар. – Тут живуть патріоти. Я теж маю свою небезпідставну позицію щодо цього. Не впевнена, що їх тут не опаскудять, навіть якщо приїдуть таки. Колись, ще у 90-их, на валютників з нашого базару «наїхали» рекетири. То вони зібралися і дали останнім прочуханки. Рекет тоді був скрізь, окрім Звенигородки. Чи коли у 2014-ому ми виганяли «тітушок». Я сама стояла держаком від лопати.

Жінка впевнена, якщо концерт все ж відбудеться, люди таки вийдуть виганяти гумористів з міста. Тим часом із соцмережі вже зникло оголошення про подію. Ще до ранку понеділка квитки продавалися.

– Я не чула нічого негативного про майбутній виступ гумористів, – запевняє працівниця бухгалтерії Будинку культури. Не називається. – Проте мені керівництво сказало, що концерт відмінено. Чи це остаточно, я не знаю. Всі, хто купив квитки, здадуть їх та отримають гроші назад.

Пародистів з України раніше звинуватили у сепаратизмі та прихильності до влади Росії. Є частими гостями російських пропагандистських телеканалів. На сайті Президента навіть була зареєстрована петиція, аби позбавити дует звань народних артистів.

-Я пам’ятаю той час, коли ці двоє недолугих артистів розказували, що сучасної української мови не існує. Тоді, у 2015 році, їх звинуватили у сепаратизмі, заборонили їм виступати в Україні, блокували їхні концерти. Якого біса вони мають виступати у нашому місті, на Черкащині, краю Великих Богдана і Тараса, де споконвіку говорять українською. Русскіх нам тут не треба, – обурюється жінка у сірій куртці.

Залиште коментар