Жителів міста не влаштовують темпи робіт з ремонту черкаських вулиць і тротуарів, – А.Бондаренко

Жителів міста не влаштовують темпи робіт з ремонту черкаських вулиць і тротуарів, – А.Бондаренко

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко вимагав сьогодні звіту від керівників департаментів Черкаської міської ради щодо ремонту проїжджих частин та тротуарів міста. Окрім традиційного посилання на нестачу коштів, чиновники виправдовувались тим, що Держказначейство не реєструє укладання договорів з підрядниками, тому ті не можуть розпочати роботи.

 

Повідомляє кореспондент «ПроГоловне».

 

«Жителів міста не влаштовують темпи робіт з ремонту черкаських вулиць і тротуарів. Люди хочуть бачити, на що витрачаються їхні податки. Тому на сайті міськради мають бути оприлюднені ціни, графіки робіт, дані про підрядника – усе, щоб громадськість могла контролювати, хто і чому зриває роботи», – сказав міський голова, підсумовуючи нараду.

 

До цього виступав керівник департаменту архітектури Артур Савін, керівник департменту ЖКК Сергій Танюк та директор КП ЧЕЛУАШ Олексій Мельник. За їхніми звітами, робота ведеться. Перешкодою є або фінансування, яке не завжди передбачене міським бюджетом на цей рік, або ж незрозуміла ситуація з Держказначейством, яке не реєструє укладання договорів з підрядниками. У цьому випадку можуть бути два шляхи розв’язання ситуації: або чекати, допоки Казначейство почне реєстрацію, або розривати договори і проводити нові тендери, укладати договори по-новому.

Обидва шляхи вимагають витрат часу, у другому випадку доведеться чекати місяців три-чотири.

 

«За зиму суттєво зросли ціни на матеріали, тому деякі проекти доводиться переглядати саме в частині цін», – додав Артутр Савін.

 

Він висловив сподівання, що на найближчій сесії міськради депутати ухвалять низку рішень щодо фінансування хоча б деяких об’єктів. Проте він визнав, що на цей рік депкорпус уже повністю виділив кошти на завершення робіт по вул. Героїв Дніпра, Сумгаїтській. Розпочато роботи по вул. Надпільній: там старий бетонний бордюрний камінь замінюють на новий і до кінця травня ремонт цієї вулиці можна було б завершити, якби депутати додали ще з 15 млн гривень. Так само до кінця цього місяця обіцяють завершити ремонт вул. Сурікова.

 

По деяких об’єктах (тротуари, велодоріжки, розмітка, відбійники тощо) роботи розпочнуться з дня на день: приміром, завтра має відбутися аукціон на проведення поточного ремонту доріг (зокрема, вул. П. Сагайдачного від Симиренківської до Пацаєва та вул. Пастерівської) по департаменту ЖКК, а 14 травня вже можна бути укладати договір з переможцем (10 днів дається на оскарження результатів).

Прочитайте ще:

Залиште коментар