Жителькам Звенигородки пропонують незвичну ”професію”

Жителькам Звенигородки пропонують незвичну ”професію”

В центрі Звенигородки з’явилися оголошення, в якому молодим жінкам пропонують стати сурогатними матерями та донорами яйцеклітин. Оплата, йдеться в оголошеннях – від 8 тисяч євро. І це не чийсь жарт. Дійсно, таку співпрацю пропонує одна з київських клінік репродуктивної медицини. Про це повідомляє сайт “Вісті Черкащини“.

Цікаво, чи знайшлися серед звенигородського жіноцтва бажаючі заробити на сурогатному материнстві?

На телефонний дзвінок нашого кореспондента в клініці відповіли ухильно: мовляв, подібного роду дані не розголошуються. А в ході вибіркового опитування, проведеного в місті, переважна більшість респонденток відгукнулася про сурогатне материнство негативно. При цьому виявилося, що вони досить поінформовані про такий вид заробітку і навіть вважають, що названа київська клініка має жінок з периферії геть за тупих, оскільки пропонує їм значно нижчу оплату, аніж, скажімо, в Києві. І посилаються при цьому на Інтранет.

Справді, в Інтернеті знаходимо безліч форумів, де українки пропонують своє лоно. В одному з них Марія, одна із потенційних сурогатних мам, називає суму, яку хоче отримати за виношену дитину: “Після пологів 13 тисяч євро. Щомісяця, якщо з переїздом – 500, якщо буду жити вдома – по 400”. І це, за її словами, середня ціна.

Жінка розповіла, що п’ять років тому вже успішно народила дитину для подружньої пари із Молдови. Каже, що віддавати дитину було не шкода:

“Ви знаєте, шкода було, що сама вагітність завершилася. Я ж коли вдома лежала, практично нічого не робила. Тільки лежала і командувала”.

“Мені якось байдуже, оскільки знаю, що це не моє. Ну, як робота. Та ще й високооплачувана робота. Де ще стільки заробиш?”, – ділиться інша сурогатна мати зі стажем.

Рідну доньку вона народила у 18 років. Саме стільки, розповідає, дівчині зараз. Донька знає, чим займається її мама. Врешті саме заради доньки і спробувала вона це вперше – щоби заробити на вищу освіту, якої не мала сама. Жінка досі мешкає з власними батьками. У технічному котеджі на околицях маленького шахтарського містечка на Донеччині.

Професійна сурогатна мама вже знає, на що поміняє народженого малюка. “Ви знаєте, в мене була мрія, що я собі і доньці куплю шубу гарну. Вдома зроблю ремонт. Я все порахувала”, – запевняє вона.

Ось так і освоюють українські жінки нову «професію»…

Прочитайте ще:

Залиште коментар