Жителя Золотоніщини судитимуть за розбещення малолітньої

Жителя Золотоніщини судитимуть за розбещення малолітньої

Золотоніським ВП ГУНП в Черкаській області завершено досудове розслідування за фактом вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 156 КК України (вчинення розпусних дій щодо малолітньої особи), ч. 1 ст. 156 КК України (вчинення розпусних дій щодо особи, яка не досягла шістнадцятирічного віку) ч. 3 ст. 153 КК України (задоволення статевої пристрасті неприродним способом із погрозою застосування фізичного насильства, вчинене щодо малолітньої).  

Про це повідомила прес-служба Золотоніської місцевої прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що в грудні 2016 житель Золотоніського району, знаходячись в квартирі м. Черкаси, яку тимчасово винаймала  його колишня дружина, умисно, маючи на меті вчинення розпусних дій, щодо малолітньої, достовірно знаючи, що остання не досягла 14-річного віку, тобто являлась малолітньою,  почав висловлювати в бік колишньої дружини погрози застосування фізичного насильства та розправи відносно неї та її дітей, у разі відмови у задоволенні його статевої пристрасті, які остання сприймала як реальну загрозу життю та здоров’ю, вступив з колишньою дружиною в статевий акт на очах малолітньої. Він же неодноразово вступав в статевий акт з малолітньою.

Чоловіку 17.06.2017 обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

10.11.2017 обвинувальний акт направлено до Золотоніського міськрайонного суду, чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 10 до 15 років.

Прочитайте ще:

Залиште коментар