Зі снігових заметів звільнено майже півтори тисячі одиниць транспорту – звіт ДСНС

Зі снігових заметів звільнено майже півтори тисячі одиниць транспорту – звіт ДСНС

З початку доби 22 січня для надання допомоги внаслідок ускладнення погодних умов підрозділи Управління ДСНС на території області залучались у 20 випадках. Зі снігових заметів були вивільнені 32 одиниці техніки, з яких 7 вантажних автомобілів, 21 легковий, 3 автобуси, 1 автомобіль швидкої медичної допомоги. Надано допомогу 86 особам.

Про це звітують в управлінні ДСНС в Черкаській області.

Пожежно-рятувальними підрозділами області за минулу добу розпилено та прибрано з автодоріг та житлового сектору 14 повалених дерев.

Загалом після проходження по Черкаській області балканського циклону надано допомогу 2 684 особам, на автодорогах вивільнені 1 345 автотранспортних засобів.

В області залишаються відключеними 24 лінії електропередач, 341 трансформаторна підстанція та 26 населених пунктів. Найбільш складна ситуація спостерігається в Смілянському та Черкаському районах. Також тривають роботи по відновленню енергопостачання населених пунктів в Городищенському, Золотоніському та Катеринопільському районах.

До аварійних робіт на енергетичній інфраструктурі області залучені 66 аварійних бригад  Обленерго, 276 фахівців та 80 одиниць  техніки. Для допомоги підрозідам ПАТ “Черкасиобленерго” по відновленню електропостачання, шляхом розблокування від дерев (гілля) ліній електропередач та підїзних шляхів залучено особовий склад та техніку аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

В районах області функціонують 137 пунктів обігріву, до яких впродовж минулої доби за допомогою звернулись 25 осіб.

Залиште коментар