Злодія-рецидивіста засуджено у Золотоноші

Злодія-рецидивіста засуджено у Золотоноші

Золотоніським міськрайонним судом засуджено 27-річного чоловіка за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 186 (відкрите викрадення чужого майна (грабіж), вчинений повторно) та за ч. 2 ст. 185 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка) вчинена повторно).

Про це повідомили в Золотоніській місцевій прокуратурі.

В судовому засіданні встановлено, що злодій, перебуваючи в одному із сіл Драбіського району Черкаської області, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, знаходячись в житловому будинку своїх знайомих, а саме в прихожій кімнаті та після спілкування із донькою власниці, переслідуючи корисливий мотив та бажаючи настання суспільно небезпечних наслідків, діючи з прямим умислом, спрямованим на таємне заволодіння чужим майном, таємно викрав із ліжка мобільний телефон «Samsung GTS 52 22».

Він же, повторно, перебуваючи в одному із сіл Драбівського району Черкаської області, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, переслідуючи корисливий мотив та бажаючи настання суспільно небезпечних наслідків, діючи з прямим умислом, спрямованим на відкрите заволодіння чужим майном, підійшов до потерпілої, і штовхнув її у плечі, від чого остання упала на засніжену частину дороги, після чого злодій сів зверху та двома руками почав душити потерпілу за горло, закрив рукою їй рота, спричинивши останній тілесне ушкодження та продовжуючи свій злочинний умисел, відкрито викрав золоту каблучку з пальця руки, шкіряну жіночу сумку, в якій знаходилися гроші в сумі 200 грн., косметичка, мобільний телефон «Nokia — 107» в комплекті зарядним пристроєм.

Засуджений раніше притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення злочинів проти власності, однак на шлях виправлення не став та скоїв вищевказані злочини в період іспитового строку.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив злодія до 4 років 1 місяця позбавлення волі.

Залиште коментар