Зловмисники крадуть трансформаторну оливу в Черкаській області

Зловмисники крадуть трансформаторну оливу в Черкаській області

В області почастішали випадки викрадення трансформаторної оливи. Лише упродовж минулого року зловмисники злили майже 12 тонн на суму понад 370 тисяч гривень. Про це інформує ПАТ “Черкасиобленерго”.

Про це повідомили у ПАТ “Черкасиобленерго”. За словами енергетиків, цьогоріч вже зафіксовані дві крадіжки. Зазвичай дістаються до трансформаторних підстанцій, які розташовані на периферії, рідше – у середмісті.

Трансформатор без оливи одразу виходить із ладу й на тривалий час залишає значну кількість споживачів без електроенергії.

– Про такі факти споживачі повідомляють запізно, – говорить начальник відділу економічної безпеки ПАТ «Черкасиобленерго» Євгеній Лут. – А саме, коли вже зникло електропостачання. Найчастіше випадки викрадення трансформаторної оливи фіксують у Золотоніському, Звенигородському, Жашківському, Драбівському, Кам’янському та Смілянському районах. Так, торік там у середньому сталося по 7 крадіжок.

Енергетики всіляко намагаються захистити трансформаторні підстанції від зловмисників, та вони щоразу знаходять нові способи доступу до них. Спроби поліції знайти винних майже ніколи не закінчуються успіхом.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар