Значну підтримку рятувальників з боку міської влади відзначили у Всеукраїнському виданні

Значну підтримку рятувальників з боку міської влади відзначили у Всеукраїнському виданні

У Всеукраїнському науково-виробничому журналі «Пожежна та техногенна безпека» відзначили високий рівень підтримки міськрайонного відділу управління ДСНС України в Черкаській області з боку Черкаської міської влади на чолі з міський головою Анатолієм Бондаренком. Про це в інтерв’ю виданню розповів начальник міськрайонного відділу Андрій Хижняк.

«Останнім часом матеріально-технічне забезпечення значно покращилося. Міські депутати розуміють наші потреби, щороку виділяють кошти з бюджету за програмою пожежної безпеки (розрахованої до 2022 року). Торік сума становила понад 3,8 мільйона гривень», – зазначив Андрій Хижняк.

Він розповів, що завдяки програмі «Громадський бюджет міста Черкаси» у обласному центрі з’явилися наземні пожежні гідранти, такі, як у європейських містах.

«Нашу ідею щодо встановлення 5 наземних гідрантів підтримало понад 1600 містян. Проект опинився серед переможців, на його реалізацію виділили понад 680 тисяч гривень. Наземні австрійські гідранти (вартість одного – приблизно 1,5 тисяч євро) облаштували у стратегічно важливих місцях на бульварі Шевченка неподалік об’єктів, що мають певні пожежні ризики. Перевага таких гідрантів у тому, що до них набагато швидше під`єднувати рукави, їх не заблокує жоден автомобіль, їм не страшні снігові замети. Тож економимо час, такий необхідний для гасіння пожежі і проведення рятувальних операцій», – зазначає начальник міськрайонного відділу.

Серед планів на майбутнє, якими поділився Андрій Хижняк, і які підтримує міський голова Анатолій Бондаренко – будівництво пожежного депо у мікрорайоні Митниця.
«Будівництво пожежного депо у цьому місці передбачене генеральним планом. Останні п’ять років тут спостерігаємо справжній будівельний «бум»: за статистикою, цей район випереджає інші за темпами розвитку.

Позаторік ми вийшли з ініціативою щодо виділення земельної ділянки другому пожежно-рятувальному загону і будівництва і будівництва нового депо. Торік, за згодою депутатів міськради, отримали 43 сотки землі. Цього року розробимо проектно-кошторисну документацію. Для цього потрібно 500 тисяч гривень, тож працюємо з депутатським корпусом.
Оскільки у мікрорайоні переважають будинки підвищеної поверховості, а сама ділянка знаходиться на березі Дніпра, плануємо усе ж таки придбати 50-метрову авто драбину, виділити окрему групу рятувальників, які займатимуться виключно ДТП та іншими надзвичайними випадками і створити у новій частині відділення парамедиків», – повідомив Андрій Хижняк.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської міської ради.

Залиште коментар