Золотонісець нарубав дерев у лісосмузі на понад 100 тисяч гривень

Золотонісець нарубав дерев у лісосмузі на понад 100 тисяч гривень

Слідчим відділом Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області здійснюється  досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 246 КК України, а саме незаконна порубка дерев у захисних та інших лісових насадженнях, що заподіяло істотну шкоду. Про це повідомляють в Золотоніській місцевій прокуратурі.

В ході досудового розслідування встановлено, що 26-річний житель Золотоніського району, без передбаченого законом дозволу, в серпні 2016 року, знаходячись у лісосмузі, яка розміщена у адміністративних межах Новодмитрівської сільської ради поблизу автодорозі Бориспіль – Запоріжжя, Золотоніського району, Черкаській області умисно, з корисливих мотивів, з метою власного збагачення, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій та бажаючи настання їх наслідків здійснив незаконну порубку 8 дерев дубу діаметром 36,1-50 см, 56 см., 57 см., 65 см., 66 см., 68 см., 70 см., 85 см., чим заподіяв істотної шкоди встановленому порядку охорони, раціонального використання і відтворення лісу, як важливого елемента навколишнього природного середовища на загальну суму 104 754,05 гривень.

20.10.2017 чоловіку оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 246 КК України.

Досудове розслідування триває, правопорушнику загрожує покарання у вигляді штрафу від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Залиште коментар