Золотоніська громада бере участь у відбудові Херсонщини

Золотоніська громада бере участь у відбудові Херсонщини

Пошкодження інфраструктури водозабезпечення через невибіркові обстріли та цілеспрямоване знищення окремих об’єктів з боку військових рф спричинило гуманітарну катастрофу щодо доступу до води в окремих громадах Херсонської області. Про це пишуть на офіційному сайті міста Золотоноша.

Через пошкодження окупантами об’єктів енергопостачання, проблеми з водозабезпеченням гостро відчувала деокупована Нововоронцовська громада.

Після чергової поїздки команди Золотоніської міської ради до херсонського селища, у межах підтримки та постійної допомоги, із міського бюджету було виділено 1 мільйон гривень для відновлення водопостачання та на встановлення вікон у будівлях Нововоронцовської дитячо-юнацької спортивної школи та Нововоронцовського територіального центру соціального обслуговування.

На цьому наша місія на Херсонщині не закінчується. Також Золотоніська громада братиме активну участь у відбудові знищених окупантами житлових будинків та об’єктів інфраструктури деокупованої Високопільської громади.

«Працюємо далі та підтримуємо наших людей, адже ми – один народ сильної країни!», – пишуть на сайті.

Залиште коментар