Золотоніська лікарня вразила заступника міністра Мінрегіонбуду

Золотоніська лікарня вразила заступника міністра Мінрегіонбуду

Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України ЛевПарцхаладзе побував з візитом у Золотоноші. Про свої враження він нписав на своїй сторінці у ФБ.

“Я без перебільшення дуже вражений! На фото звичайна державна районна лікарня у Золотоноші Черкаської області, але виглядає вона на рівні з кращими приватними клініками України та закордонними лікарнями. Зміни вдалося зробити за рахунок коштів з обласного, місцевого бюджетів, підтримки народних депутатів та Держфонду регіонального розвитку #ДФРР. Цьогоріч з ДФРР профінансовано ремонт поліклінічного, лікувального, пологового відділень, відділення екстреної меддопомоги, а також приміщень першого поверху.

У лікарні все продумано – від системи обслуговування до дизайну. Є електронна черга, сучасне обладнання, відеоспостереження, використовується телемедицина. Ресепшн, який знаходиться у холі, виглядає скоріш як в кращих готелях, ніж у лікарні. Навігація дуже зручна та чітка, тут точно не заблукаєш.

Дійсно вразило, що тут немає типових синьо-зелених стін, які тільки своїм видом лякають пацієнтів. Навіть немає, знаєте, такого характерного для медичних закладів запаху. Атмосфера приємна, коридори та палати чисті та світлі, з холодильниками, телевізорами, санвузлами. Є кухня і затишне кафе. Наче не лікарня, а крутий сучасний центр!

Юрій Ткаченко, ви такі молодці! Подаєте відмінний приклад усім іншим! Я досі під враженням! Хочу, щоб по всій Україні були такі ж сучасні нові лікарні та амбулаторії! І ми цього обов’язково досягнемо!”, – йдеться у його дописі.

Залиште коментар