Золотоніська прокуратура в судовому порядку захищає інтереси держави

Золотоніська прокуратура в судовому порядку захищає інтереси держави

Золотоніською місцевою прокуратурою в ході моніторингу додержання вимог земельного законодавства органами державної влади встановлено, що Головним управлінням Держгеокадастру в Черкаській області допущено порушення норм земельного законодавства під час розпорядження земельними ділянками державної власності, що знаходяться в адміністративних межах однієї із сільських рад Золотоніського району Черкаської області.

Встановлено, що в червні 2016 року наказами Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області надано 26 громадян дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства в адміністративних межах однієї із сільських рад Золотоніського району Черкаської області.

У подальшому, одне із товариств з обмеженою відповідальністю придбало вказані земельні ділянки відповідно до договорів купівлі-продажу.

Таким чином, усі приватизовані вказаними громадянами землі загальною площею 51, 9966 га перебувають у власності ТОВ як землі надані для ведення особистого селянського господарства. Водночас, прокуратурою встановлено, що при прийнятті Головним управлінням Держгеокадастру у Черкаській області вказаних наказів допущено порушення вимог діючого законодавства, що є підставою для визнання спірних наказів недійсними.

А тому, з метою поновлення порушених інтересів держави Золотоніська місцева прокуратура звернулась до суду з позовом про визнання наказів недійсними та витребування земельних ділянок із незаконного володіння.

Прочитайте ще:

Залиште коментар