Золотоніське підприємство сплатить штраф за забруднення води

Золотоніське підприємство сплатить штраф за забруднення води

Одне із приватних підприємств м. Золотоноша не сплатило  рахунки за скид до мережі Золотоніської міської каналізації стічних вод із забрудненням, концентрації яких перевищують гранично допустимі норми,  в розмірі 76 273,78 грн. 

Про це повідомили в Золотоніській місцевій прокуратурі.

Так,  в вересні 2015 року між КП «Міський водоканал» та приватним підприємством укладено договори про надання послуг з постачання холодної води і водовідведення юридичним особам, відповідно до умов яких Виконавець зобов’язується своєчасно надавати Споживачеві відповідної якості послуги з постачання холодної води і водовідведення, а споживач зобов’язується своєчасно оплачувати надані послуги за встановленими тарифами у строки і на умовах, що передбачені договором.

Працівники КП «Міський водоканал» провели   відбір проб стічних вод приватного підприємства, за якими здійснили лабораторні дослідження на вміст гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин в стічних водах, що потрапляють в каналізацію м. Золотоноша. В результаті виявлено факт перевищення допустимих концентрацій забруднюючих речовин у стічних водах, що зафіксовано у  протоколах дослідження стічних вод.

Приватному підприємству виставлено рахунки за скид понаднормативних забруднень при порушенні встановлених показників, однак плата за скид понаднормативних забруднень в розмірі 76 273,78 грн. не сплачена.

А тому, з метою поновлення порушених інтересів держави Золотоніська місцева прокуратура звернулась до суду з позовом про стягнення плати за скид понаднормативних забруднень.

Залиште коментар