Золотоніські пауерліфтери здобули 11 “золотих” нагород

Золотоніські пауерліфтери здобули 11 “золотих” нагород

Вдало розпочали сезон 2017 року золотоніські пауерліфтери на змаганнях «Кубок трьох столиць GPA\GPF», які пройшли 28-29 січня у м.Києві. Змагалися п’ять заявлених команд, а саме: команда з Ірану, Молдови, м. Білої Церкви, м. Одеси та команда ДНЗ «Золотоніський професійний ліцей», пише  ЧЕмпіон

Цього разу команда земляків на чолі з тренером Віталієм Гладким зайняла друге командне місце, обійшовши іранців, спортсменів із Молдови та Білої Церкви, поступившись лише одеситам.

Велика конкуренція серед спортсменів зробила змагання досить цікавими та насиченими.

До Золотоноші команда професійного ліцею привезла 11 золотих медалей, 1 срібну медаль, кубок за абсолютну першість по підйому на біцепс, кубок за ІІ командне місце у загальному заліку, а також встановила 6 світових рекордів по версії GPA\GPF. Павленко Марія, Потьомка Антоніна та Потьомка Дарина виконали нормативи майстрів спорту України. Крім того, учениця ДНЗ «Золотоніський професійний ліцей» Потьомка Дарина має в своєму активі рекорд України по становій тязі, а Потьомка Антоніна має рекорд світу, Європи та України в аналогічній змагальній дисципліні.

Прочитайте ще:

Залиште коментар