Золотоніські рятувальники провели рейд у місцях відпочинку громадян на воді

Золотоніські рятувальники провели рейд у місцях відпочинку громадян на воді

Питання безпеки людей на воді – гостре та актуальне особливо під час купального сезону. До води, будь то маленька річка чи безкрайнє море, слід ставитись з повагою та обережністю. Адже жарти з водою іноді коштують життя.

Аби попередити трагічні випадки на водних об’єктах у Золотоніському районі 21 червня співробітники Золотоніського районного відділу Управління ДСНС у Черкаській області  провели рейдові перевірки щодо забезпечення безпечного відпочинку громадян під час літнього купального сезону. Фахівці Служби порятунку відправилися на річку Дніпро в селі благодатне, де провели з відпочивальниками профілактичні бесіди та вручили інформаційні листівки.

Під час рейду інспектори ДСНС роз’яснили громадянам небезпеку купання у невизначених для цього місцях, розповіли основні правила безпечного поводження на воді. На стендах встановлених на березі річки співробітники ДСНС розмістили профілактичні листівки.

Окрему увагу фахівці Служби порятунку звернули на громадян, які відпочивали біля води з дітьми.

«Шановні батьки! Навчайте своїх дітей правилам безпеки і не залишайте малих без догляду! Давайте разом зробимо так, щоб літній відпочинок залишив тільки приємні спогади та враження!» – зазначив начальник  Золотоніського районного відділу Управління ДСНС у Черкаській області Олександр Пилипенко.

Залиште коментар