Звернення Черкаського міського партосередку ВО “Батьківщина” щодо збору підписів проти продажу сільськогосподарської землі

Звернення Черкаського міського партосередку ВО “Батьківщина” щодо збору підписів проти продажу сільськогосподарської землі

Шановні черкащани!

Звернутися до Вас нас змусили обставини надзвичайної державної ваги.

В травні цього року влада ініціює прийняття нищівного для подальшої долі України Закону « Про ринок земель сільськогосподарського призначення».

Мова в ньому однозначно буде йти про торгівлю останнім і найціннішим ресурсом, що залишається поки що у власності нашого народу, – найродючішими у світі українськими чорноземами!

Партія ВО «Батьківщина» протягом усієї своєї історії виступала і виступає категорично проти бездумного розбазарювання головного нашого стратегічного багатства, яким є земля. Це тим більш важливо, що нині у світі цивілізовані країни не розпродають земельні наділи, а навпаки скуповують їх у власність держави. Сьогодні мова, за великим рахунком, йде за територіальну цілісність України, бо торгувати землею – це торгувати її територією!

На наше глибоке переконання, нам теж треба вчитись розумно розпоряджатися землею, а торгувати потрібно хлібом. І такої думки дотримуються близько 70% наших співвітчизників!

Але ми також свідомі і того, що є багато людей – власників паїв вже похилого віку, які або з відчаю безгрошів’я, або з інших причин готові продавати свої наділи. До таких відносяться частково і власники паїв, що отримали їх у спадок, але проживають у містах. Ми із розумінням ставимося до побажання  таких громадян, а тому «Батьківщина» пропонує викупляти такі паї у цих людей за ринковими цінами, але виключно державою (Проект Закону №5476, автор Ю.Тимошенко) з наступною передачею таких земель у довготривалу оренду місцевим фермерам, і особливо тим, хто хоче організовувати свою малу сімейну ферму і працювати на землі, займатися виробництвом овочів, фруктів, м’яса, молока, тощо.

Ці господарства, які раніше називалися підсобними, а нині особистими селянськими, по суті і годують 45 мільйонне населення нашої країни, виробляючи близько 80% молока, 90% овочів, фруктів та картоплі, більше половини м’яса та яєць.

Зрозуміло, що гроші на придбання цінних українських земель дуже швидко знайдуться, інакше нас би так не тиснули, як іззовні так і всередині країни. Але ці гроші – не у наших селян, і ми дуже швидко збагнемо, що на нашій землі господарями вже будемо не ми…

Тому партія ВО «Батьківщина» звертається до всіх співвітчизників, кому не байдужа доля рідної Вітчизни, майбутнє дітей і онуків, відгукнутись на наш заклик до влади:

– перш ніж приймати такі доленосні рішення, порадьтеся з народом, адже тільки йому, згідно Конституції, належить земля (ст.13).

Отже, треба оголосити всенародний референдум, де саме у людей запитати: чи згодні вони, щоб українська земля стала товаром?

І лише після волевиявлення народу приймати відповідне рішення!

Щоб такий референдум відбувся, «Батьківщина», згідно вимог діючого законодавства, розпочинає збір 3 млн. підписів небайдужих громадян з тим, щоб потім надати владі беззаперечні докази того, що саме народ, а не чиновники чи депутати, повинні вирішувати його долю в цьому дуже чутливому питанні.

Ми просимо Вас відгукнутися і не бути байдужими!

 

Зателефонуйте нам на тел. Гарячої лінії 096-244-57-93,093-800-98-53, і ми обов’язково прийдемо до Вас за підписом, або відвідайте наші намети, які  будуть щоденно працювати у Вашому місті чи офіс Черкаської міської партійної організації ВО «Батьківщина» за адресою вулиця Смілянська, офіс 35. При собі необхідно обов’язково мати паспорт (вимога Закону про всеукраїнський референдум).

Ми чекаємо Вас!

 

З повагою                                                         Черкаський місцевий осередок  партії ВО «Батьківщина»

 

 

Залиште коментар